Logo FunSwim

O nás

Plavecká škola FunSwim s.r.o. vznikla jako unikátní projekt, jehož cílem bylo vytvořit originální plavecké kurzy kombinující to nejlepší z oblasti plaveckých sportů. Na projektu se tak podílejí odborníci z řad licencovaných trenérů klasického a ploutvového plavání, ale také medailisté ze světových soutěží jako je mistrovství světa a Evropy. Kromě rozvoje plavecké gramotnosti cílíme také na všestrannou pohybovou průpravu našich klientů, a proto spolupracujeme s kondičními trenéry a fyzioterapeuty. Základní kámen našeho týmu tvoří absolventi Fakulty tělesné kultury UP, kteří přesně vědí, o čem pohyb je a zakládají si na individuálním přístupu!

Při realizaci našeho projektu se nám také podařilo navázat spolupráci jak s mořskými vílami z LuckySwim, které nám dodávají jedinečné obleky pro lekce mermaidingu tak s naší Alma mater, kterou je Fakulta tělesné kultury UP v Olomouci. Dále pak s reprezentací ČR v plavání s ploutvemi, Klubem sportovních potápěčů Olomouc a s analytiky ze společnosti umimplavat.cz.

FunSwim s.r.o. nabízí pestrou škálu plaveckých kurzů v Olomouci pro děti i dospělé. Zázemím pro naši činnost je Aplikační centrum BALUO, které svými moderními prostory vytváří příjemné a vhodné prostředí nejen pro plaveckou výuku, ale také možnosti pro další seberealizaci našich klientů.

NÁŠ TÝM