Logo FunSwim

Mgr. Zuzana Svozilová, Ph.D.

Zuzana Svozilová

Je absolventkou Fakulty tělesné kultury v Olomouci, kde letos úspěšně dokončila doktorský studijní program a zároveň zde působí jako odborný asistent výuky Výživy ve sportu. Od roku 2017 je aktivní trenérkou v Klubu sportovních potápěčů v Olomouci a zároveň od roku 2020 reprezentační trenérkou plavců s ploutvemi. Trenérské zkušenosti získala i na zahraniční stáži v italském Turíně, kde v letech 2011-2015 působila jako trenérka v plavecké škole A.S.D. Polydra. Aktivně se plavání s ploutvemi věnovala přes 15 let na světové úrovni. Českou republiku reprezentovala na mistrovstvích Evropy a světa od roku 2004 do roku 2019 a během závodní kariéry se stala i juniorskou mistryní a vícemistryní světa a vicemistryní Evropy na 20 km.

Třikrát se dokázala jako jediná žena z ČR nominovat i na Světové hry (olympiáda neolympijských sportů), kde se vždy kvalifikovala mezi 8 nejlepších plavkyň světa. Do dnešního dne je držitelkou 4 českých rekordů na tratích 200, 400, 800 a 1500m plavání s ploutvemi.

Zkušenosti ze závodního pole, ale hlavně z toho trenérského se snaží předat dalším lektorům FunSwim, ale také našim klientům.

Spoluzakladatelka FunSwim s.r.o

 

ABSOLVOVANÉ ODBORNÉ KURZY A SEMINÁŘE

Licence fitness – instruktor

Trenérství II. třídy – specializace plavání

Plavání – plavčík

 

Lektor mermaidingu Lucky Swim s.r.o.

Výživový poradce – akreditace MŠMT (Fitness institut)

World Finswimming Trainers Online Congress – LEVEL 1

Mezinárodní konference – Nordic Baby swimming Conference 2018

Seminář základů principů pohybu STABILITA

Seminář trenérů plavání VSP ČSPS